KOMUNIKAT MIEJSKIEJ LICEALIADY
LIGA LEKKOATLETYCZNA 25.09.2014 r Stadion Miejski
Dziewczęta
1. II LO 986 pkt. /op. Barbara Chmielewska, Kinga Krawczyk/ 16 pkt.
2. ZSE i III LO 915 pkt. /op. Sebastian Kogut/ 14 pkt.
3. IV LO 781 pkt. /op. Grzegorz Sykuła/ 12 pkt.
4. ZSZ nr 5 691 pkt. /op. Mariusz Półtorak, Jacek Siry/ 10 pkt.
5. I LO 683 pkt. /op. Monika Klimkowska/ 9 pkt.
6. ZSG i H 582 pkt. /op. Janusz Lesicki , Bożena Szukało/ 8 pkt.
7. ZST 538 pkt. /op. Zdzisław Biały/ 7 pkt.
8. ZSB i G 472 pkt. /op. Marcin Żyliński/ 6 pkt.
Chłopcy
1. ZSE i III LO 984 pkt. /op. Piotr Moliński/ 16 pkt.
2. II LO 934 pkt. /op. Adam Kot/ 14 pkt.
3. ZST 892 pkt. /op. Tomasz Wikło/ 12 pkt.
4. ZSZ nr 5 786 pkt. /op. Jacek Siry, Mariusz Półtorak/ 10 pkt.
5. ZSB i G 714 pkt. /op. Marcin Żyliński/ 9 pkt.
6. I LO 634 pkt. /op. Tomasz Kociuba/ 8 pkt.
7. ZSG i H 612 pkt. /op. Janusz Lesicki i Bożena Szukało/ 7 pkt.
8. IV LO 597 pkt. /op. Mariola Gorec-Pędzińska/ 6 pkt.
Najlepsze wyniki:
Dziewczęta
100m
1. Okoń Kinga II LO 13,88
2. Fedec Katarzyna IV LO 14,19
3. Czuba Ewelina II LO 14,83
400m
1. Krawczuk vel Walczuk Justyna II LO 1;10,04
2. Maliszewska Iga ZSE i IIILO 1;14,04
3. Kierepka Karolina II LO 1;15,80
800 m
1. Wawrzyk Martyna II LO 2;42,64
2. Grzesiuk Patrycja ZSG i H 2;56,21
3. Pękała Katarzyna ZSG i H 2;58,35
Skok w dal.
1. Fedorowicz Beata IV LO 4,75
2. Kotowicz Sylwia ZSE i III LO 4,28
3. Korenczuk Karolina ZSE i III LO 4,26
Kula 4 kg
1. Skomrucha Aneta IV LO 9,39
2. Nazar Natalia ZSG i H 8,40
3. Roman Paulina ZSE i III LO 8,10
Sztafeta 4x100m
1. II LO 56;83
2. IV LO 58;67
3. ZSE i III LO 1;01,61
4. ZSB i G 1,03,83
5. ZSZ nr 5 1;04,74
6. ZSG i H 1;05,84
7. ZST 1;07,32
8. I LO DNS
Chłopcy
100m
1. Oleszczyński Przemysław ZST 12,42
2. Nestorowicz Kacper IILO 12,53
3. Misik Mateusz ZSE i III LO 12,67
400m
1. Korpysz Jakub IILO 57,60
2. Zakrzewski Oskar ZSE i III LO 58,03
3. Wojciechowski Karol ZSE i III LO 59,12
1500m
1. Kończal Daniel ZSE i III LO 4;43,77
2. Wachulski Rafał ZSB i G 4;46,78
3. Rutkowski Przemysław ZSE i III LO 4;59,69
Skok w dal.
1. Gajosz Krystian ZSG i H 5,97
2. Siry Albert II LO 5,63
3. Marciniak Paweł ZSE i III LO 5,62
Kula 5 kg
1. Oleksiejuk Jakub ZST 11,93
2. Kochoń Krystian I LO 11,03
3. Burdan Michał I LO 10,50
Kula 6kg
1. Pawłowski Damian ZSB i G 10,61
2. Graniczka Filip ZSE i III LO 10,57
3. Stadnicki Mateusz I LO 10,46
Sztafeta 4x100m
1. II LO 47,00
2. ZSE i III LO 48,60
3. ZST 49,75
4. ZSZ nr 5 51,38
5. ZSG i H 51,65
6. I LO 51,94
7. IV LO 54,93
8. ZSB i G 55,06
Do zawodów Rejonowych awansowały dwie pierwsze szkoły. Zawody odbędą się w dniu 10.10.2014 r. w Rejowcu Fabrycznym . Najlepszych zawodników nagrodzono medalami ufundowanymi przez Młodzieżową Rade Miasta a szkoły nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.
Prezes ZMSZS w Chełmie
mgr Marian Sikorski