Komunikat Rejonowej Licealiady
w sztafetach pływackich i startach indywidualnych Świdnik 1.11.2014 r.
10x25m stylem dowolnym dziewcząt
1. II LO Świdnik op. Elzbieta Wanarska 2:49,36
2. I LO CHEŁM op. Joanna Dabska 2:51,64
3. I LO Świdnik op. Jolanta Kołodziejczyk 2:53,39
4. II LO Chełm op. Joanna Kita 3:03,26
5. I LO Włodawa op. Mirosław Włodarczyk 4:01,92
10x25m stylem dowolnym chłopców
1. I LO Świdnik op. Jolanta Kołodziejczyk 2:06,86
2. I LO CHEŁM op. Zdzisław Jaroszczuk 2:19,86
3. II LO Świdnik op. Krzysztof Wozniak 2:20,82
4. II LO CHEŁM op. Kinga Krawczyk 2:29,94
5. ZSZ nr 1 i II LO Włodawa op. Karol Repa 2:34,46
6. I LO Włodawa op. Katarzyna Gajewska 2:49,45
Do zawodów wojewódzkich kwalifikują się dwie najszybsze sztafety
Starty indywidualne:
50m stylem klasycznym dziewcząt
1. Nowosad Karolina I LO Chełm 40,57
2. Tarkowska Maja II LO Świdnik 44,16
3. Krzyżanowska Anita ZSGiH Chełm 46,45
4. Łykus Katarzyna II LO Świdnik 47,20
5. Dadas Agata III LO Chełm 49,20
6. Szubarczyk Karolina I LO Włodawa 57,78
50m stylem klasycznym chłopców
1. Lis Przemysław I LO Świdnik 31,26
2. Kawalec Jakub II LO Świdnik 32,60
3. Biszkont Damian I LO Świdnik 33,83
4. Tarkowski Adrian ZS Łęczna 34,80
5. Szpejda Adam ZST Chełm 40,94
6. Stadnicki Szymon II LO Chełm 41,69
7. Ufnal Wojciech III LO Chełm 42,90
8. Błaszczuk Patryk ZSZ nr 1 i II LO Włodawa 44,98
9. Teteruk Mateusz I LO Włodawa 45,48
50m stylem grzbietowym dziewcząt
1. Sztambor Natalia I LO Świdnik 36,86
2. Adamska Kinga II LO Chełm 46,23
3. Sikorska Katarzyna I LO Chełm 48,25
4. Jacyniuk Aleksandra III LO Chełm 50,64
5. Gajewska Beata II LO Świdnik 51,89
6. Kwiatkowska Dominika I LO Włodawa 59,16
7. Szubarczyk Adrianna I LO Włodawa 1:03,82
8. Lewandowicz Paulina I LO Włodawa 1:13,76
50m stylem grzbietowym chłopców
1. Kopczyński Franciszek I LO Świdnik 29,00
2. Leszman Sebastian II LO Świdnik 30,00
3. Jeleń Michał I LO Świdnik 33,00
4. Bobczuk Filip II LO Chełm 36,40
5. Kamiński Mateusz ZSZ nr 1 i II LO Włodawa 41,50
6. Chudoba Mateusz ZST Chełm 41,70
7. Jankowski Tomasz II LO Chełm 44,27
8. Lodwich Adrian ZSZ nr 1 i II LO Włodawa 46,28
9. Zubelewicz Wiktor I LO Włodawa 46,54
10. Iwaniuk Mateusz ZS nr 1 Łęczna 47,40
50m st. Dowolnym dziewcząt
1. Rabczyńska Marta I LO Świdnik 30,45
2. Kolenda Zofia III LO Chełm 31,65
3. Pyzel Julia I LO Chełm 31,90
4. Dziurka Magdalena II LO Świdnik 33,00
5. Walczuk Natalia ZSE i III LO Chełm 34,00
6. Chodanowska Maja II LO Świdnik 39,79
7. Cenkała Zuzanna I LO Włodawa 40,23
50m st. Dowolnym chłopców
1. Szymula Kamil I LO Świdnik 25,57
2. Lis Patryk I LO Świdnik 25,86
3. Basiuk Maciej I LO Świdnik 25,90
4. Łukowski Bartłomiej II LO Chełm 29,74
5. Walczuk Kacper ZST Chełm 30,86
6. Frańczak Szymon ZSZ nr 1 i II LO Włodawa 31,42
7. Byczik Mateusz ZSZ nr 1 i II LO Włodawa 33,02
8. Stadnicki Mateusz I LO Chełm 33,39
Do zawodów Wojewódzkich zakwalifikowały się po dwie sztafety oraz czołowa trójka z każdego stylu. Zawody odbędą się w Białej Podlaskiej w dniu 9.12.2014 r.. Najlepszych zawodników nagrodzono szkoły nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.
Do zawodów wojewódzkich kwalifikuje się 3 najszybszych uczniów
Wiceprezes ZWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski