Komunikat Rejonowej Licealiady
Sztafety pływackie i zawody ind. - 19.11.2018 r.- I LO w Chełmie
6x25m st. dowolnym dziewcząt
1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 1:33,09 16 pkt
2. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 1:47,32 15 pkt
3. I LO ŚWIDNIK /op. Jolanta Kołodziejczyk/ 1:53,01 14 pkt
4. II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/ 2:00,46 13 pkt
5. ZSZ 1 i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 2:13,45 12 pkt
6x25m st. dowolnym chłopców
1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 1:20,45 16 pkt
2. ZSZ i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 1:26,36 15 pkt
3. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 1:27.33 14 pkt
4. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 1:31.64 13 pkt
Awans do zawodów wojewódzkich uzyskały 2 sztafety
Zawody indywidualne
50m st. motylkowym kobiet
1. Borowiec Weronika I LO CHEŁM 0:32,94 21
2. Kaliszuk Aleksandra I LO WŁODAWA 0:40,27 20
3. Cukrowska Kinga I LO CHEŁM 0:44,15 19
50m st. motylkowym mężczyzn
1. Gębicki Filip I LO CHEŁM 0:29,58 24
2. Pukhovych Aleksander ZSZ i II LO WŁODAWA 0:29,98 23
3. Hrynchyshyn Danilo ZST CHEŁM 0:33,27 22
50m st. grzbietowym kobiet
1. Nadolska Julia I LO CHEŁM 0:32,74 21
2. Padowska Anna I LO CHEŁM 0:37.92 20
3. Błąkała Ines I LO ŚWIDNIK 0:44,19 19
4. Tokarska Klaudia II LO CHEŁM 0:46,06 18
5. Łagód Natalia II LO ŚWIDNIK 0:48,14 17
6. Anisiewicz Aleksandra I LO WŁODAWA 0:55,41 16
7. Puszkar Tatiana ZSZ 1 i II LO WŁODAWA 0:58,79 15
50m st. grzbietowym mężczyzn
1. Wygadańczuk Patryk ZST CHEŁM 0:33.19 24
2. Ptaszyński Adam II LO ŚWIDNIK 0:33.28 23
3. Zając Maciej I LO CHEŁM 0:36.64 22
4. Kowalczuk Michał I LO CHEŁM 0:37,07 21
5. Odyniec Bartosz ZSZ 1 i II LO WŁODAWA 0:37,38 20
6. Paciorkowski Krzysztof ZSZ 1 i II LO WŁODAWA 0:53.74 19
50m st. klasycznym kobiet
1. Dybcio Karolina I LO CHEŁM 0:39,83 21
2. Kowalczuk Agnieszka I LO CHEŁM 0:45.46 20
3. Dziedzic Emila I LO CHEŁM 0:47,77 19
4. Majchrzak Natalia I LO ŚWIDNIK 0:48,47 18
5. Gęsior Maria I LO ŚWIDNIK 0:49.55 17
6. Wysocka Klaudia II LO ŚWIDNIK 0:50,09 16
7. Trochimiuk Aleksandra I LO WŁODAWA 0:52,24 15
8. Oreńczuk Martyna I LO WŁODAWA 1:02,09 14
50m st. klasycznych mężczyzn
1. Siejo Mateusz I LO CHEŁM 0:31,88 24
2. Rogalski Bartosz PCEZ ŚWIDNIK 0:35,56 23
3. Pyda Filip PCEZ ŚWIDNIK 0:39,27 22
4. Blinowski Mateusz I LO CHEŁM 0:40.26 21
5. Jańczak Michał ZSZ 1 i II LO WŁODAWA 0:42,74 20
6. Kolenda Ignacy II LO CHEŁM 0:43,27 19
7. Kaźmierczuk Hubert I LO WŁODAWA 0:44.66 18
50m st. dowolnym kobiet
1. Furtak Beata I LO CHEŁM 0:33,23 21
2. Tulikowska Eliza II LO CHEŁM 0:34,54 20
3. Barabas Joanna ZSE i M CHEŁM 0:34,92 19
4. Kulesza Julia I LO WŁODAWA 0:35,18 18
5. Kalinowska Julia II LO ŚWIDNIK 0:35,71 17
6. Filipek Julia I LO WŁODAWA 0:42.59 16
7. Jurczuk Małgorzata I LO ŚWIDNIK 0:44,56 15
50m st. dowolnym mężczyzn
1. Szulierz Michał I LO ŚWIDNIK 0:26.34 24
2. Wójcik Mateusz II LO CHEŁM 0:28,74 23
3. Kołodziejczyk Mateusz I LO CHEŁM 0:29.14 22
4. Russo Luca I LO CHEŁM 0:31,06 21
5. Piech Sebastian I LO WŁODAWA 0:31,22 20
6. Gromysz Maciej ZSZ 1 i II LO WŁODAWA 0:32,34 19
7. Kalivoshko Tymofil ZSZ 1 i II LO WŁODAWA 0:32,37 18
Do zawodów finałowych zakwalifikowała się czołowa trójka z każdego stylu
Punktacja rejonowa dziewczęta indywidualnie
1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 181 pkt 16pkt
2. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 99 pkt 15pkt
3. I LO ŚWIDNIK /op. Lidia Grobel-Wiśniewska/ 69 pkt 14pkt
4. II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/ 50 pkt 13pkt
5. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ 38 pkt 12pkt
6. ZSE i M CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski/ 19 pkt 11pkt
7. ZSZ i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 15 pkt 10pkt
Punktacja rejonowa chłopcy indywidualnie
1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 155 pkt 16pkt
2. ZSZ i II LO WŁODAWA /op. Karol Repa/ 119 pkt 15pkt
3. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 46 pkt 14pkt
4. PCEZ ŚWIDNIK /op. Joanna Wójcik/ 45 pkt 13pkt
5. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ 42 pkt 12pkt
6. I LO WŁODAWA /op. Katarzyna Grzywaczewska/ 38 pkt 11pkt
7. I LO ŚWIDNIK /op. Jolanta Kałodziejczyk/ 24 pkt 10pkt
8. II LO ŚWIDNIK /op. Anna Kuczyńska/ 23 pkt 9pkt
Zawody Wojewódzkie odbędą się w dniu 05.12.2018 r. AQA Arena w Lublinie. Sędzia główny: mgr Mariusz Raćkowicz
Prezes ZMSZSw Chełmie
mgr Marian Sikorski