Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian

Komunikat Rejonowych
Druż i indyw. biegów przełajowych - 10.06.2021 r. Park I LO i ZSEiM Chełm

Igrzyska Dzieci rocznik 2010 i mł.

DZIEWCZĘTA:

1. Dominika Łopuszyńska    SP8 Chełm    1:26,93    12pkt.
2. Lidia Maciejewska    SP Rejowiec    1:31,84    11pkt.
3. Lena Kogut    SP8 Chełm    1:34.01    10pkt.
4. Maja Jersak    SP Rejowiec    1:36,49    9pkt.
5. Blanka Pudło    SP8 Chełm    1:40,04    8pkt.
6. Antonina Pomian    SP Rejowiec    1:41,56    PK
7. Wiktoria Małysz    SP8 Chełm        7pkt.
8. Zuzanna Zalewska    SP Rejowiec        6pkt.
9. Kinga Mojsiejuk    SP Rejowiec        5pkt.
10. Judyta Nowakowska    SP Rejowiec        4pkt.
11. Michalina Ciupa    SP8 Chełm        3pkt.
12. Anna Krawczyńska    SP Rejowiec        2pkt.
13. Weronika Denysiuk    SP8 Chełm        1pkt.

Punktacja szkół:

1. SP8 Chełm    41pkt.
2. SP Rejowiec    39pkt.

CHŁOPCY:

1. Tomasz Kojder    SP Rejowiec    1:26,48    12pkt.
2. Patryk Ciosek    SP Rejowiec    1:28,90    11pkt.
3. Olek Mroczek    SP8 Chełm    1:32.05    10pkt.
4. Oliwier Krupa    SP8 Chełm    1:34,09    9pkt.
5. Bartek Słowik    SP8 Chełm    1:37,05    8pkt.
6. Igor Karaś    SP Rejowiec    1:37,39    7pkt.
7. Łukasz Wejner    SP Rejowiec        6pkt.
8. Alan Łukasik    SP Rejowiec        5pkt.
9. Bartosz Łatka    SP8 Chełm        4pkt.
10. Dominik Stawiarski    SP8 Chełm        3pkt.
11. Hubert Sieniawski    SP Rejowiec        2pkt.
12. Dawid Kilar    SP8 Chełm        1

Punktacja szkół:

1. SP Rejowiec     43pkt.
2. SP8 Chełm    35pkt.


Igrzyska Młodzieży Szkolnej

DZIEWCZĘTA rocznik 2008-2009:

1. Laura Kosarska    SP8 Chełm    1:17,73    27pkt.
2. Amelia Kogut    SP8 Chełm    1:18,27    26pkt.
3. Lena Maryniuk    SP Rejowiec    1:18,63    25pkt.
4. Maja Niemiec    SP8 Chełm    1:19,20    24pkt.
5. Maja Kozieł    SP Rejowiec     1:19,70    23pkt.
6. Julia Tymberska    SP7 Świdnik    1:21,12    22pkt.
7. Kinga Zacharczuk    SP8 Chełm        21pkt.
8. Ola Łopuszyńska    SP8 Chełm        20pkt.
9. Natalia Wyrostek    SP8 Chełm        19pkt.
10. Wiktoria Kłoda    SP3 Świdnik        18pkt.
11. Annna Stępień    SP3 Świdnik        17pkt.
12. Martyna Jurkiewicz    SP7 Świdnik        16pkt.
13. Maja Grel    SP Rejowiec        15pkt.
14. Gabriela Kurkiewicz    SP3 Świdnik        14pkt.
15. Magda Weremczuk    SP8 Chełm        PK
16. Emilia Stelmaszuk    SP8 Chełm        PK
17. Julia Karas    SP7 Świdnik        13pkt.
18. Zuzanna Terlecka    SP Rejowiec        12pkt.
19. Aleksandra Jóźwik    SP3 Świdnik        11pkt.
20. Maja Czwórnóg    SP Rejowiec        10pkt.
21. Kornelia Serej    SP3 Chełm        9pkt.
22. Wiktoria Żółć    SP3 Chełm        8pkt.
23. Wiktoria Nowicka    SP Rejowiec        7pkt.
24. Julia Strumik    SP7 Świdnik        PK
25. Wiktoria Orzechowska    SP7 Świdnik        6pkt.
26. Maja Pszeniczka    SP7 Świdnik        5pkt.
27. Sara Piekarska    SP7 Świdnik        4pkt.
28. Klaudia Wiecha    SP3 Chełm        3pkt.
29. Nikola Koman    SP3 Chełm        2pkt.
30. Paulina Czerpak    SP3 Chełm        1pkt.

Punktacja szkół:

1. SP8 Chełm    137pkt.
2. SP Rejowiec    92pkt.
3. SP7 Świdnik    66pkt.
4. SP3 Świdnik    60pkt.
5. SP3 Chełm    23pkt.

CHŁOPCY rocznik 2008-2009:

1. Ryszard Kornacki    SP7 Świdnik    2:43,34    20pkt.
2. Dawid Gałaś    SP Urszulin    2:52,32    19pkt.
3. Wiktor Ulewicz    SP7 Świdnik    2:58,30    18pkt.
4. Michał Miazek    SP7 Świdnik    2:58,76    17pkt.
5. Mateusz Tulikowski    SP8 Chełm    3:01,02    16pkt.
6. Krzysztof Koszałka    SP7 Świdnik    3:01,82    15pkt.
7. Szymon Sokół    SP Rejowiec        14pkt.
8. Michał Sapiaszko    SP8 Chełm        13pkt.
9. Mateusz Wejner    SP Rejowiec        12pkt.
10. Filip Kurczak    SP8 Chełm        11pkt.
11. Michał Koniewski    SP8 Chełm        10pkt.
12. Dorian Nowak    SP8 Chełm        9pkt.
13. Bartek Palonka    SP Rejowiec        8pkt.
14. Maksymilian Kloc    SP8 Chełm        PK
15. Paweł Dyszewski    SP Urszulin        7pkt.
16. Grzegorz Nizioł    SP Rejowiec        6pkt.
17. Miłosz Posturzyński    SP Rejowiec        5pkt.
18. Kacper Ruszkiewicz    SP Rejowiec        4pkt.
19. Maciej Syryjczyk    SP7 Świdnik        3pkt.
20. Oliwier Dynysiuk    SP8 Chełm        2pkt.
21. Łukasz Wejner    SP Rejowiec        PK
22. Mikołaj Kurzyp    SP7 Świdnik        1pkt.
23. Krzysztof Przybysz    SP7 Świdnik        PK
24. Szymon Sławek    SP7 Świdnik        PK

Punktacja szkół:

1. SP7 Świdnik    74pkt.
2. SP8 Chełm    61pkt.
3. SP Rejowiec    49pkt.
4. SP Urszulin    26pkt.

DZIEWCZĘTA rocznik 2006-2007:

1. Julia Kawałek    SP Rejowiec    2:53,22    25pkt.
2. Aleksandra Niedźwiedzka    SP Urszulin    3:00,23    24pkt.
3. Ola Brzyszko    SP Rejowiec    3:01,07    23pkt.
4. Julia Rak    SP8 Chełm    3:01,44    22pkt.
5. Oliwia Oleszczuk    SP Rejowiec     3:02,89    21pkt.
6. Klaudia Smyk    SP7 Świdnik    3:05,27    20pkt.
7. Amelia Bogusz    SP7 Świdnik        19pkt.
8. Maja Krzywicka     SP3 Chełm        18pkt.
9. Joanna Kaliszewska    SP Rejowiec        17pkt.
10. Oliwia Ożarowska    SP3 Chełm        16pkt.
11. Karolina Lewczuk    SP8 Chełm        15pkt.
12. Luiza Kozak    SP8 Chełm        14pkt.
13. Julia Adamczuk    SP8 Chełm        13pkt.
14. Zuzia Sawicka    SP8 Chełm        12pkt.
15. Maria Nowik    SP7 Świdnik        11pkt.
16. Oliwia Baryła    SP7 Świdnik        10pkt.
17. Dominika Uszko    SP Rejowiec        9pkt.
18. Ola Grzesiuk    SP8 Chełm        8pkt.
19. Gabriela Kołodziejczyk    SP7 Świdnik        7pkt.
20. Julia Cymborska    SP3 Chełm        6pkt.
21. Hanna Nowak    SP3 Chełm        5pkt.
22. Malwina Szyszkowska    SP3 Chełm        4pkt.
23. Julia Kwaśny    SP7 Świdnik        3pkt.
24. Vanessa Niemiec    SP3 Chełm        2pkt.
25. Magda Wawrzyszuk    SP Rejowiec        1pkt.
26. Zuzia Ogrodnik    SP8 Chełm        PK

Punktacja szkół:

1. SP Rejowiec     96pkt.
2. SP8 Chełm    84pkt.
3. SP7 Świdnik    70pkt.
4. SP3 Chełm     51pkt.
5. SP Urszulin    24pkt.

CHŁOPCY rocznik 2006-2007:

1. Jakub Gębicki    SP8 Chełm    2:44,59    18pkt.
2. Bartek Gębicki    SP8 Chełm    2:58,76    17pkt.
3. Rafał Janulewicz    SP7 Świdnik    3:03,64    16pkt.
4. Olgierd Sędlak    SP8 Chełm    3:05,93    15pkt.
5. Bartosz Wołowiec    SP7 Świdnik    3:08,54    14pkt.
6. Sebastian Jung    SP Urszulin    3:08,84    13pkt.
7. Filip Zan    SP7 Świdnik        12pkt.
8. Jakub Panasiuk    SP Urszulin        11pkt.
9. Mateusz Cegłowski    SP Urszulin        10pkt.
10. Michał Ordowski    SP Urszulin        9pkt.
11. Bartłomiej Bedłuszak    SP Urszulin        8pkt.
12. Jakub Skowronek    SP Urszulin        7pkt.
13. Kacper Suszczyk    SP8 Chełm        6pkt.
14. Wiktor Urbański    SP8 Chełm        5pkt.
15. Marek Wysokiński    SP8 Chełm        4pkt.
16. Maciej Zdun    SP7 Świdnik        3pkt.
17. Igor Rymarz    SP7 Świdnik        2pkt.
18. Hubert Chyliński    SP7 Świdnik        1pkt.

Punktacja szkół:

1. SP8 Chełm    65pkt.
2. SP Urszulin     58pkt.
3. SP7 Świdnik    48pkt.


Licealiada

DZIEWCZĘTA:

1. Pola Kunka    II LO Chełm    2:49,62    18pkt.
2. Oliwia Panas    II LO Chełm    2:54,20    17pkt.
3. Weronika Urban    ZSEiM Chełm    2:57,47    16pkt.
4. Patrycja Mazurek    ZSEiM Chełm    2:59,90    15pkt.
5. Ola Szybista    ZSBiG Chełm    3:07,36    14pkt.
6. Wiktoria Kornelia    ZSEiM Chełm    3:17,32    13pkt.
7. Nikola Skórska    ZSBiG Chełm        12pkt.
8. Martyna daszuk    ZSEiM Chełm        11pkt.
9. Emilia Sadowska    ZSEiM Chełm        10pkt.
10. Oliwia Grela    II LO Chełm        9pkt.
11. Kaja Wlazło    II LO Chełm        8pkt.
12. Kinga Klempko    ZSEiM Chełm        7pkt.
13. Agnieszka Świetlicka    ZSBiG Chełm        6pkt.
14. Natalia Itrowska    ZSBiG Chełm        5pkt.
15. Patrycja Prucnal    II LO Chełm        4pkt.
16. Anna Zupan    II LO Chełm        3pkt.
17. Anita Dętka    ZSBiG Chełm        2pkt.
18. Patrycja Słomka    ZSBiG Chełm        1pkt.

Punktacja szkół:

1. ZSEiM Chełm    72pkt.
2. II LO Chełm    59pkt.
3. ZSBiG Chełm    40pkt.

CHŁOPCY:

1. Łukasz Klekotiuk    ZSEiM Chełm    3:04,10    12pkt.
2. Marek Bardzyniuk    ZSEiM Chełm    3:17,88    11pkt.
3. Paweł Dragan    ZSEiM Chełm    3:18,48    10pkt.
4. Łukasz Charaba    ZSBiG Chełm    3:20,79    9pkt.
5. Damian Klimowicz    ZSBiG Chełm    3:21,71    8pkt.
6. Adrian Błaziak    ZSEiM Chełm    3:23,26    7pkt.
7. Sebastian Grzeluk    ZSBiG Chełm        6pkt.
8. Dominik Prokopiuk    ZSBiG Chełm        5pkt.
9. Konrad Rusak    ZSBiG Chełm        4pkt.
10. Szymon Roczan    ZSEiM Chełm        3pkt.
11. Mateusz Niedźwiecki    ZSBiG Chełm        2pkt.
12. Michał Kosiba    ZSEiM Chełm        1pkt.

Punktacja szkół:

1. ZSEiM Chełm    44pkt.
2. ZSBiG Chełm     34pkt.

Organizator serdecznie dziękuje za okazaną pomoc w przeprowadzeniu zawodów Dyrekcjom Szkół i Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Chełmie. Szkoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych awansowały do zawodów Wojewódzkich oraz osoby które zajęły trzy pierwsze miejsca na poszczególnych dystansach awansowały do zawodów Wojewódzkich. Zawody odbędą się w Tomaszowie Lubelskim w dniu 18 czerwca 2021 r  Program minutowy organizator prześle do zainteresowanych szkół. Będzie również zamieszczony na stronie internetowej SZS

Prezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski