Komunikat XXVII Biegu Niepodległości - Igrzyska Dzieci
Chełm dn. 09.11.2017
Igrzyska Dzieci - 2007- i młodsi:
Dziewczęta - 500 m:
Nazwisko imię Rok ur. Szkoła pkt
1. Mazurej Maja 2007 SP7 10
2. Lipiak Agata 2007 SP5 9
3. Tokarczuk Lena 2007 SP5 8
4. Rzeszot Wiktoria 2007 SP1 6
5. Włoch Martyna 2007 SP5 6
6. Walicka Weronika 2007 SP4 6
7. Mądrzelewska Maria 2007 SP1 6
8. Kogut Amelka 2008 SP8 6
9. Wójcik Zofia 2008 SP5 4
10. Mess Maja 2007 SP1 4
11. Wierzchoń Anna 2008 SP4 4
12. Skobel Paula 2007 SP5 4
13. Kita Aleksandra 2007 SP5 4
14. Adamczyk Julia 2007 SP8 4
15. Niemiec Wanessa 2007 SP3 4
16. Kędziela Aleksandra 2007 SP1 3
17. Popielnicka Natalia 2007 SP8 3
18. Sawicka Zuzanna 2007 SP8 3
19. Bartoszuk Anna 2007 SP7 3
20. Nowak Hanna 2007 SP3 3
21. Szyszkowska Malwina 2007 SP3 3
22. Studzińska Kaja 2007 SP8 3
23. Krzywicka Zuzanna 2007 SP8 3
24. Jaszczuk Aleksandra 2008 SP11 3
25. Krzywicka Maja 2007 SP3 3
26. Jóźwik Marta 2007 SP3 2
27. Gęba Julka 2008 SP2 2
28. Żółć Wiktoria 2008 SP3 2
29. Herda Dagmara 2007 SP8 2
30. Kozorys Magdalena 2007 SP3 2
31. Kleban Ola 2007 SP2 2
32. Ćwiek Angelika 2008 SP8 2
33. Kamińska Aleksandra 2008 SP11 2
34. Błaszko Konstancja 2007 SP4 2
35. Monastyrska Wiktoria 2008 SP2 2
36. Anielska Zuzanna 2007 SP1 1
37. Zielaskowska Sonia 2008 SP5 1
38. Dziurka Natalia 2007 SP7 1
39. Lewicka Milena 2008 SP1 1
40. Dzięgielewska Patrycja 2007 SP5 1
41. Raczyńska Nikola 2007 SP5 1
42. Turewicz Nikola 2007 SP8 1
43. Bulska Patrycja 2007 SP1 1
44. Ożerowska Oliwia 2007 SP3 1
45. Nawojczuk Maja 2007 SP8 1
46. Tomaszewska Julia 2008 SP1 1
47. Cymborska Julka 2007 SP3 1
48. Wyrostek Natalia 2008 SP8 1
49. Tołysz Wiktoria 2008 SP5 1
50. Sankowska Wiktoria SP1 1
51. Artamonow Hanna 2007 SP5
52. Rączkowska Julia 2008 SP3
53. Złotnik Aniela 2008 SP11
54. Ostrowska Gabriela 2008 SP3
55. Jurak Julia 2008 SP3
56. Rachubik Kornelia 2008 SP8
57. Pieńkowska Amelia 2007 SP7
58. Pleskot Maja 2008 SP5
59. Wiecha Klaudia 2008 SP3
60. Wójcicka Olga 2007 SP8
61. Łukaszuk Rozalia 2007 SP11
62. Filipczuk Zuzanna 2007 SP3
63. Sobańska Zofia 2008 SP11
64. Rożek Aleksandra 2008 SP5
65. Zdziebłowska Nikola 2008 SP2
66. Łopuszyńska Ola 2008 SP8
67. Kurtyn Zuzanna 2008 SP8
68. Rokicka Agata 2007 SP8
69. Krzywińska Hanna 2007 SP8
70. Doroszuk Gabriela 2007 SP8
71. Wróblewska Gabriela 2008 SP2
72. Steciuk Natalia 2008 SP3
73. Misan Hanna 2009 SP1
74. Wędzina Wiktoria 2007 SP3
75. Usydus Wiktoria 2007 SP8
76. Wiórko Zuzanna 2008 SP7
77. Lis Oliwia 2007 SP1
78. Król Nikola 2007 SP5
79. Szerement Emilia 2007 SP2
Klasyfikacja szkół
1. SP5 43 16 pkt.
2. SP8 29 14 pkt.
3. SP1 24 12 pkt.
4. SP3 21 10 pkt.
5. SP7 14 9 pkt.
6. SP4 12 8 pkt.
7. SP2 6 7 pkt.
8. SP11 5 6 pkt.
Igrzyska Dzieci - 2007- i młodsi:
Chłopcy - 500 m:
Nazwisko imię Rok ur. Szkoła pkt
1. Koziński Oliwier 2007 SP8 10
2. Ruszkiewicz Maciej 2008 SP5 9
3. Sędłak Olgierd 2007 SP8 8
4. Śmigasiewicz Miłosz 2007 SP5 6
5. Prokopowicz Marcel 2007 SP7 6
6. Tarnowski Daniel 2007 SP5 6
7. Sadowski Hubert 2007 SP5 6
8. Taszycki Alan 2008 SP7 6
9. Kędzia Mateusz 2008 SP3 4
10. Kloc Max 2008 SP8 4
11. Kamiński Rafał 2007 SP3 4
12. Klajnert Dawid 2007 SP5 4
13. Chemicz Marcin 2007 SP3 4
14. Dynsiuk Kacper 2007 SP8 4
15. Biały Alan 2008 SP5 4
16. Urbański Wiktor 2007 SP8 3
17. Wurszt Dawid 2007 SP2 3
18. Sawicki Szymon 2007 SP5 3
19. Folusz Jan 2007 SP8 3
20. Januszanis Szymon 2007 SP8 3
21. Dynsiuk Oliwier 2009 SP8 3
22. Watrakiewicz Dawid 2007 SP8 3
23. Sajnek Krzysztof 2009 SP8 3
24. Wierzchoś Alan 2007 SP3 3
25. Frymus Kacper 2007 SP8 3
26. Mil Piotr 2008 SP5 2
27. Skrok Dawid 2008 SP8 2
28. Wilkołek Jakub 2008 SP3 2
29. Banaszek Filip 2007 SP3 2
30. Tyrka Nornert 2007 SP2 2
31. Głowacki Marcel 2007 SP8 2
32. Hawryluk Oliwier 2008 SP8 2
33. Zalewski Michał 2007 SP5 2
34. Szopiński Norbert 2007 SP1 2
35. Mazurek Łukasz 2007 SP7 2
36. Kaliński Krystian 2007 SP11 1
37. Kupracz Wojciech 2007 SP4 1
38. Mocny Gracjan 2007 SP8 1
39. Gronczak Piotr 2007 SP11 1
40. Matyszczak Karol 2007 SP4 1
41. Grosman Paweł 2007 SP5 1
42. Adamczyk Kacper 2008 SP3 1
43. Romiński Kacper 2007 SP7 1
44. Kaczorowski Kacper 2007 SP11 1
45. Luchowski Kacper 2007 SP4 1
46. Błeszyński Bartłomiej 2007 SP5 1
47. Tomczyk Konrad 2008 SP2 1
48. Babicz Igor 2007 SP3 1
49. Walkiewicz Jakub 2007 SP3 1
50. Żydek Oliwier 2007 SP11 1
51. Guz Antoni 2008 SP5
52. Karpiuk Maksymilian 2007 SP11
53. Błażejewski Sebastian 2007 SP11
54. Skoczylas Michał 2007 SP3
55. Kańczugowski Tymoteusz 2007 SP3
56. Biały Gabriel 2008 SP
57. Dziewulski Szymon 2007 SP3
58. Zazula Miłosz 2010 SP
59. Kozaczuk Radosław 2007 SP8
60. Bataszew Oliwier 2007 SP1
61. Trochimczuk Oliwier 2009 SP1
62. Grotnik Jakub 2007 SP3
63. Mieczowicz Kamil 2007 SP3
64. Nowosad Oskar 2007 SP8
65. Szacoń Kacper 2008 SP3
Klasyfikacja szkół
1. SP8 59 16 pkt.
2. SP5 44 14 pkt.
3. SP3 28 12 pkt.
4. SP7 15 10 pkt.
5. SP2 6 9 pkt.
6. SP11 4 8 pkt.
7. SP4 3 7 pkt.
8. SP1 2 6 pkt.
Igrzyska Dzieci - 2005 -2006:
Dziewczęta - 800 m:
Nazwisko imię Rok ur. Szkoła pkt
1. Wdowiak Wiktoria 2005 SP5 10
2. Krupa Wiktoria 2005 SP5 9
3. Mróz Marlena 2005 SP5 8
4. Orzeł Klaudia 2005 SP5 6
5. Maruszczak Karolina 2005 SP5 6
6. Sokołowska Anna 2005 SP5 6
7. Dudziak Zofia 2005 SP5 6
8. Wójcik Antonina 2006 SP5 6
9. Mess Natalia 2005 SP1 4
10. Weremczuk Julia 2006 SP5 4
11. Piotrowska Maja 2005 SP5 4
12. Rafalska Angelika 2005 SP5 4
13. Charęża Karolina 2005 SP8 4
14. Górnicka Joanna 2006 SP8 4
15. Bartkowicz Oliwia 2006 SP1 4
16. Gawdzińska Magda 2005 SP5 3
17. Górecka Aleksandra 2006 SP5 3
18. Lewczuk Karolina 2006 SP8 3
19. Świtaj Oliwia 2005 SP11 3
20. Urban Wiktoria 2005 SP8 3
21. Ćwiek Angelika 2005 SP8 3
22. Gałczyńska Julia 2005 SP11 3
23. Kokłowska Natalia 2006 SP1 3
24. Grzesiuk Aleksandra 2006 SP8 3
25. Gawęda Kinga 2005 SP3 3
26. Pietraszyk Julia 2005 SP1 2
27. Głowacka Wiktoria 2005 SP8 2
28. Tarnowska Dominika 2008 SP5 2
29. Dytłow Klaudia 2006 SP2 2
30. Czechowska Martyna 2005 SP7 2
31. Łydzińska Kamila 2006 SP8 2
32. Swatek Klaudia 2005 SP7 2
33. Wronka Aleksandra 2006 SP8 2
34. Zalewska Aleksandra 2006 SP3 2
35. Wlazło Kaja 2005 SP3 2
36. Ciepałowicz Ewa 2005 SP7 1
37. Urban Weronika 2005 SP8 1
38. Wójtowicz Inga 2006 SP5 1
39. Wieczorek Oliwia 2005 SP5 1
40. Tabiszewska Katarzyna 2005 SP2 1
41. Kamińska Gabriela 2005 SP11 1
42. Orłowska Wiktoria 2006 SP5 1
43. Czarnecka Gabriela 2005 SP2 1
44. Herda Julia 2005 SP8 1
45. Proć Zuzanna 2005 SP7 1
46. Grodzka Julia 2005 SP11 1
47. Wrońska Nikola 2006 SP8 1
48. Kuśmierczyk Nikola 2005 SP7 1
49. Semeniuk Karolina 2006 SP11 1
50. Majówka Martyna 2005 SP11 1
51. Przytuła Zuzanna 2005 SP11
52. Marek Karolina 2005 SP5
53. Czucharska Julia 2005 SP5
54. Jasińska Hanna 2005 SP5
55. Fornal Agata 2005 SP5
56. Przeor Kinga 2006 SP2
57. Łopuszyńska Dagmara 2005 SP11
58. Farfos Kinga 2006 SP8
59. Zawadzka Kinga 2005 SP2
60. Wyrostek Eliza 2005 SP8
61. Korkosz Julia 2006 SP2
62. Brzóska Nikola 2005 SP11
63. Oleszczyńska Karolina 2006 SP8
64. Węgorek Zofia 2005 SP7
65. Wojciszko Karimna 2005 SP7
66.
67. Jurek Weronika 2005 SP7
68. Ryl Urszula 2005 SP1
69. Lis Nikola 2006 SP1
70. Wojdyło-Nafalska Róża 2005 SP5
71. Zduńczuk Wiktoria 2006 SP8
72. Chmielewska Daria 2006 SP8
73. Pawełuczuk Gabriela 2006 SP8
74. Majewska Wiktoria 2006 SP5
75. Ślusarska Ula 2006 SP5
Klasyfikacja szkół
1. SP5 87 16 pkt.
2. SP8 30 14 pkt.
3. SP1 13 12 pkt.
4. SP11 10 10 pkt.
5-6. SP3 7 8,5 pkt.
5-6. SP7 7 8,5 pkt.
7. SP2 4 7 pkt.
Igrzyska Dzieci - 2005 -2006:
Chłopcy - 800 m:
Nazwisko imię Rok ur. Szkoła pkt
1. Pękała Mateusz 2005 SP8 10
2. Sieńko patryk 2005 SP7 9
3. Niemiec Michał 2005 SP8 8
4. Luchowski Jakub 2005 SP7 6
5. Gębicki Jakub 2006 SP8 6
6. Wróblewski Rafał 2006 SP5 6
7. Gębicki Bartek 2006 SP8 6
8. Jabłoński Maciej 2006 SP5 6
9. Żyłowski-Suseł Miłosz 2006 SP5 4
10. Dudziak Antoni 2005 SP5 4
11. Gruszka Dawid 2006 SP7 4
12. Konojacki Oliwier 2005 SP1 4
13. Kuc Piotr 2005 SP7 4
14. Gruszka Szymon 2006 SP7 4
15. Jaskóła Miłosz 2005 SP5 4
16. Bartoszuk Oskar 2005 SP7 3
17. Kraluk Karol 2005 SP5 3
18. Kiryk Maciej 2005 SP4 3
19. Żukowski Michał 2006 SP5 3
20. Widz Łukasz 2005 SP1 3
21. Ożóg Marcin 2005 SP11 3
22. Szumera Bartłomiej 2006 SP5 3
23. Kowalski Olaf 2005 SP8 3
24. Zając Filip 2006 SP5 3
25. Grabowki Cyprian 2006 SP3 3
26. Sztejn Kamil 2005 SP5 2
27. Pieńkowski Filip 2006 SP7 2
28. Walicki Jakub 2005 SP4 2
29. Szost Krzysztof 2005 SP5 2
30. Serej Bartosz 2005 SP3 2
31. Kaczorowski Bartosz 2005 SP1 2
32. Kargul Jakub 2005 SP5 2
33. Bartniczuk Mikołaj 2005 SP3 2
34. Bonat Brajan 2005 SP3 2
35. Kryszak Szymon 2005 SP5 2
36. Kotowoda Grzegorz 2006 SP7 1
37. Szczepanek Mateusz 2005 SP11 1
38. Krzyżanowski Kacper 2005 SP5 1
39. Sankowski Oliwier 2005 SP1 1
40. Mrozowski Marcin 2006 SP5 1
41. Glina Dawid 2005 SP5 1
42. Tołysz Piotr 2005 SP5 1
43. Piędzina Jakub 2006 SP1 1
44. Wasiliew Mikołaj 2005 SP1 1
45. Szczablewski Karol 2005 SP7 1
46. Grzeluk Bartosz 2005 SP5 1
47. Wieliczko Piotr 2005 SP1 1
48. Wiecha Kacper 2006 SP3 1
49. Wawron Michał 2006 SP1 1
50. Rusak Konrad 2006 SP4 1
51. Garamaj Jakub 2005 SP11
52. Polak Szymon 2006 SP8
53. Szwajcer Maciej 2005 SP1
54. Stocki Jakub 2005 SP7
55. Jaroszyński Piotr 2005 SP4
56. Bernacki Paweł 2005 SP1
57. Omielańczyk Maciej 2005 SP5
58. Gołębiowski Szymon 2006 SP8
59. Kiełbicki Piotr 2006 SP8
60. Cholawo Jakub 2005 SP11
61. Jeleński Kacper 2005 SP3
62. Suchocki Mikołaj 2005 SP11
63. Kostecki Hubert 2006 SP8
64. Wancewicz Szymon 2006 SP3
65. Szelążek Miłosz 2006 SP8
66. Dynański Bartłomiej 2006 SP8
67. Kołodziek Mikołaj 2006 SP8
Klasyfikacja szkół
1. SP5 53 16 pkt.
2. SP7 38 14 pkt.
3. SP8 33 12 pkt.
4. SP1 14 10 pkt.
5. SP3 10 9 pkt.
6. SP4 6 8 pkt.
7. SP11 4 7 pkt.