Komunikat Miejskiej Licealiady
pływanie drużynowe – sztafety oraz starty indywidualne.
28.11.2017 r. - I LO w Chełmie
6x25m st. dowolnym dziewcząt
1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ - 1:32,83 - 16 pkt
2. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/ - 1:47,05 - 14 pkt
6x25m st. dowolnym chłopców
1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ - 1:21,96 - 16 pkt
2. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ - 1;27,41 - 14 pkt
3. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ - 1:32.94 - 12 pkt
4. IV LO CHEŁM /op. Jan Wojtachnio/ - 1:37,36 - 10 pkt
5. ZSEiM CHEŁM /op. Marcin Oszust/ - 1:38,69 - 9 pkt
6. ZSEiT CHEŁM /op. Mariusz Półtorak/ - 1:47,85 - 8 pkt
Awans do zawodów rejonowych uzyskały 2 sztafety
50m st. motylkowym kobiet
1. Borowiec Weronika I LO CHEŁM 0:32,78 1
50m st. motylkowym mężczyzn
1. Gębicki Filip I LO CHEŁM 0:29,55 3
2. Hrynchyshyn Danilo ZST CHEŁM 0:34,96 2
3. Januś Michał IV LO CHEŁM 0:42,74 1
50m st. grzbietowym kobiet
1. Nadolska Julia I LO CHEŁM 0:32,98 5
2. Kurzępa Ewa ZSE i M CHEŁM 0:36,75 4
3. Padowska Anna I LO CHEŁM 0:39,78 3
4. Nekrasowa Daria ZSG i H CHEŁM 0:41,84 2
5. Cukrowska Kinga I LO CHEŁM 0:46,48 1
50m st. grzbietowym mężczyzn
1. Wygadańczuk Patryk ZST CHEŁM 0:34,84 5
2. Bas Krystian II LO CHEŁM 0:38,82 4
3. Chudoba Piotr I LO CHEŁM 0:42,00 3
4. Chudoba Mateusz ZST CHEŁM 0:42,34 2
5. Borowicz Kacper ZST CHEŁM 0:47,88 1
50m st. klasycznym kobiet
1. Dybcio Karolina I LO CHEŁM 0:38,63 5
2. Kowalczuk Agnieszka I LO CHEŁM 0:45,18 4
3. Dziedzic Emilia I LO CHEŁM 0:45,59 3
4. Nowosad Aleksandra II LO CHEŁM 0:53,21 2
5. Manaj Kinga ZST CHEŁM 1:47,08 1
50m st. klasycznym mężczyzn
1. Siejo Mateusz I LO CHEŁM 0:31,59 8
2. Prus Rafał I LO CHEŁM 0:43,84 7
3. Sawicki Łukasz I LO CHEŁM 0:45,24 6
4. Zalewski Jakub ZST CHEŁM 0:46,36 5
5. Wojdyk Patryk ZSE i M CHEŁM 0:46,40 4
6. Goleń Mateusz ZSE i T CHEŁM 0;46.87 3
7. Steczuk Szymon ZSE i T CHEŁM 0:54,68 2
8. Juszko Kamil ZST CHEŁM 0:54,75 1
50m st. dowolnym kobiet
1. Furtak Beata I LO CHEŁM 0:34,03 8
2. Tulikowska Eliza II LO CHEŁM 0:34,14 7
3. Barabas Joanna ZSE i M CHEŁM 0:34,59 6
4. Korneluk Joanna II LO CHEŁM 0:36,66 5
5. Pilarska Aleksandra I LO CHEŁM 0:36,71 4
6. Górska Julia I LO CHEŁM 0:43,56 3
7. Tabor Kamila ZSE i M CHEŁM 0:46,34 2
8. Błaziak Dominika ZST CHEŁM 1:03,06 1
50m st. dowolnym mężczyzn
1. Wójcik Mateusz II LO CHEŁM 0:29,78 10,5
2. Kołodziejczyk Mateusz I LO CHEŁM 0:29,78 10,5
3. Okoń Bartłomiej ZSE i M CHEŁM 0:29,87 9
4. Kowalczuk Michał I LO CHEŁM 0:31.15 8
5. Bienias Jakub IV LO CHEŁM 0:32,50 7
6. Fornal Maciej I LO CHEŁM 0:32.96 6
7. Dubaj Michał ZST CHEŁM 0:33,68 5
8. Mróz Adrian ZST CHEŁM 0:36,76 4
9. Fedorow Władysław ZST CHEŁM 0:39,88 3
10. Lorek Patryk ZSE i T CHEŁM 0:40.46 2
11. Żółkiewski Kamil ZSE i T CHEŁM 0:42.29 1
Punktacja miejska dziewczęta: indywidualnie
1. I LO CHEŁM /op. Joanna Dąbska/ 37 pkt - 16 pkt
2. II LO CHEŁM /op. Joanna Kita/ 14 pkt - 14 pkt
3. ZSE i M CHEŁM /op. Arkadiusz Bukalski/ 12 pkt - 12 pkt
4-5. ZSG i H CHEŁM /op. Bożena Szukało/ 2 pkt - 9,5 pkt
4-5. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 2 pkt - 9,5 pkt
Punktacja miejska chłopcy: indywidualnie
1. I LO CHEŁM /op. Zdzisław Jaroszczuk/ 48,5 pkt - 16pkt
2. ZST CHEŁM /op. Mirosław Marzec/ 28 pkt - 14 pkt
3. II LO CHEŁM /op. Kinga Krawczyk/ 14,5 pkt - 12pkt
4. ZSEiM CHEŁM /op. Marcin Oszust/ 13 pkt - 10pkt
5-6. IV LO CHEŁM /op. Jan Wojtachnio/ 8 pkt - 8,5pkt
5-6. ZSEiT CHEŁM op. Mariusz Półtorak/ 8 pkt - 8,5pkt
Do zawodów rejonowych zakwalifikowała się czołowa trójka z każdego stylu
sędzia główny: mgr Mariusz Raćkowicz
Prezes ZMSZS w Chełmie
mg Marian Sikorski