Maraton kolarski MTB 2013
Uwaga ! Maraton kolarski !
Na prośbę MKS Start Lublin zamieszczamy Komunikat Maratonu Kolarskiego i zachęcamy zainteresowane szkoły do udziału.
LUBLIN MARATON MTB 2013
Pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta LUBLIN dr. Krzysztofa Żuka
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA I MIASTA LUBLIN SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH, PONADGIMNAZJALNYCH i AKADEMICKICH W RAMACH LUBLIN MARATON MTB
Termin : 11 maja 2013
Miejsce: Lublin – zbiórka Plac Zamkowy
W Mistrzostwach mają prawo startu uczniowie zgłoszeni przez poszczególne Szkoły w terminach zawartych w niniejszym regulaminie.
Mistrzostwa odbędą się na trasie Mini – dystans 42 km - Profil trasy »
Obowiązują zasady startu i uczestnictwa zawarte w regulaminie głównym dostępnym na stronie internetowej zawodów »
Zgłoszenia pisemne na adres: MKS Start 20-080 Lublin, Al.Piłsudskiego 22 lub meilowe Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 6.05.2013 – druk zgłoszenia do pobrania »
Mistrzostwa zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.
Przewiduje się nagrody rzeczowe dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek zarówno wśród szkół gimnazjalnych , ponadgimnazjalnych jak i wyższych.
Za klasyfikację drużynową przewidywane są puchary dla 3 szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i wyższych.
Dla szkół z których wystartuje najwięcej zawodników przewidziane nagrody specjalne Prezydenta Miasta Lublin